Jeep Compass

Już od zł 89 900
Modele

AKTUALNE PROMOCJE

Zobacz aktualne promocje:

Benzyna - Diesel
120 - 170 KM / 88 - 132 kW
4,0 - 8,8 (l/100Km)
5
Euro6d-TEMP
Manualna - Automatyczna - Dwusprzęgłowa

Szczegóły

Informacje o modelu

W nowym Jeepie® Compassie tradycja łączy się z innowacjami ucieleśniając ikoniczną cechę, dzięki której marka Jeep® stała się legendą. Przyjrzyjmy się jego smukłej, opływowej sylwetce, zwracając uwagę na każdy detal — od chromowanych listew wokół tylnych okien po grill o siedmiu szczelinach — i napawając się pięknem hipnotyzujących kształtów reflektorów LED.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Stylistyka

Samochód wyróżnia się z tłumu dzięki agresywnej i wyszukanej stylistyce. Jeep® Compass swój wyrazisty charakter zawdzięcza aerodynamicznym liniom nadwozia. Dostępny czarny dach oraz chromowane listwy wokół okien, które w efektowny sposób akcentują linie bocznej i tylnej części nadwozia, sprawiają, że nowego SUV-a nie sposób przeoczyć. Fotel kierowcy samochodu Jeep®Compass to idealne miejsce dla osób, które chcą się rzucać w oczy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

Atletyczne kształty, detale stylistyki Jeep®, wysokiej jakości materiały oraz najnowsze rozwiązania technologiczne sprawiają, że wnętrze nowego Jeepa® Compassa stanowi idealne środowisko, w którym można pokonywać kolejne kilometry. Gotowy do jazdy: w zaprojektowanym w przemyślany sposób panelu umieszczono 7-calowy kolorowy wyświetlacz w zestawie wskaźników. Dzięki zintegrowanym przyciskom sterowania radiem, systemem głośnomówiącym i tempomatem kierowca może przez cały czas trzymać ręce na kierownicy i skupiać uwagę wyłącznie na drodze.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Technologia

Korzystaj ze smartfona także na pokładzie Jeepa® Compassa. Możesz swobodnie wykonywać połączenia głosowe, słuchać muzyki, wysyłać i odbierać wiadomości oraz używać wielu innych funkcji. Odkryj nowy sposób korzystania ze smartfona dzięki nowym funkcjom dostępnym w systemie Uconnect™ NAV z ekranem 8,4”. Funkcja Apple CarPlay pozwala użytkownikom iPhone’ów na uzyskanie dostępu do aplikacji Apple Maps i Apple Music, wysyłanie i odbieranie wiadomości oraz obsługiwanie telefonu za pomocą poleceń głosowych w systemie Siri. Funkcja Android Auto™ zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do sterowania głosowego, Google Maps oraz Google Play Music za pośrednictwem ekranu dotykowego systemu Uconnect™ lub przycisków na kierownicy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Osiągi i bezpieczeństwo

SILNIKI BENZYNOWE:

1.4 TMair / 140 KM / S&S z napędem na przednie koła – Skrzynia 6-stopniowa manualna

1.4 TMair / 170 KM / S&S z napędem Jeep Active Drive 4x4 – Skrzynia 9-stopniowa automatyczna

 

SILNIKI DIESLA:

1.6 MJD / 120 KM / S&S z napędem na przednie koła – Skrzynia 6-stopniowa manualna

2.0 MJD / 140 KM / S&S z napędem Jeep Active Drive 4x4 – Skrzynia 6-stopniowa manualna

2.0 MJD / 140 KM / S&S z napędem Jeep Active Drive 4x4 – Skrzynia 9-stopniowa automatyczna

2.0 MJD / 170 KM / S&S z napędem Jeep Active Drive 4x4 – Skrzynia 9-stopniowa automatyczna

2.0 MJD / 170 KM / S&S z napędem Jeep Active Drive Low 4x4 – Skrzynia 9-stopniowa automatyczna

 

Dzięki połączeniu imponujących możliwości napędu 4x4 z nowoczesnymi, zaawansowanymi oszczędnymi zespołami napędowymi nowy Jeep® Compass jest najdzielniejszym kompaktowym samochodem SUV. Do wyboru są dwa silniki benzynowe i cztery silniki wysokoprężne. Legendarne możliwości terenowe samochodów Jeep® zostały udoskonalone dzięki wprowadzeniu nowych systemów napędu 4x4, oferujących kierowcom wrażenia, jakich nie zapewni żaden inny kompaktowy SUV.

 

Źródłem prawdziwego komfortu jazdy jest poczucie bezpieczeństwa. Nowy Jeep® Compass chroni kierowcę i pasażerów za pomocą ponad 70 dostępnych funkcji bezpieczeństwa. Samochód standardowo wyposażony jest w sześć poduszek powietrznych oraz liczne aktywne i pasywne systemy bezpieczeństwa zapewniające doskonałą ochronę, a przede wszystkim pozwalające na uniknięcie kłopotów.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wyposażenia