Promocja

Jeep® Renegade 4xe Plug-in Hybrid od 1375 zł netto/mies. w wynajmie Smart Renting dla firm.

Technologia przyszłości w tradycyjnym stylu

Przyjemność prowadzenia, troska o środowisko i niezmiennie imponujące osiągi – Jeep® Renegade 4xe pozostaje wierny wartościom marki i swojemu off-roadowemu charakterowi, a jednocześnie dołącza do ekskluzywnego grona zelektryfikowanych SUV-ów. Dzięki połączeniu kultowego napędu na cztery koła Jeepa z silnikiem elektrycznym powstał pojazd idealny zarówno do zdobywania najbardziej wymagających dróg, jak i do codziennej jazdy po mieście.

Zastosowanie technologii hybrydowej plug-in pozwoliło ograniczyć emisję zanieczyszczeń do zera (w trybie elektrycznym). Akumulator o pojemności 11,4 kWh zapewnia zasięg do 50 km. Silnik elektryczny napędzający tylną oś ma moc 60 KM, a turbodoładowany 4-cylindrowy silnik benzynowy napędzający przednią oś może mieć moc 130 lub 180 KM. Dzięki nim rozpędzisz się od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,5 sekundy.

Wewnątrz elektrycznego SUV-a znajdziesz 7’’ wyświetlacz TFT, na którym możesz sprawdzić wszystkie potrzebne informacje (np. stan akumulatora, moc, poziom ładowania). Ponadto liczne systemy bezpieczeństwa, takie jak asystent pasa ruchu, monitorowanie martwego pola, automatyczne hamowanie awaryjne i wykrywanie zmęczenia kierowcy, pomogą Ci zawsze pozostawać w pełnym kontakcie z drogą i otoczeniem.

Smart Renting to najnowszy program wynajmu dla firm. Dzięki przejrzystym warunkom oferty wartość wykupu Jeepa poznasz już w momencie zawarcia umowy, masz również możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy wynajmu.

• Okres wynajmu 36 miesięcy
• 10% wpłaty własnej
• Limit 10 000 km rocznie
• Assistance i samochód zastępczy zawarte w racie
• Możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy
• Elastyczna formuła: po zakończeniu umowy decydujesz, czy przejmujesz samochód na własność, wybierasz nowe auto lub je zwracasz

Nowy Jeep® Renegade 4xe w wynajmie Smart Renting od 1375 zł netto/mies.

Wejdź na www.wynajem.jeep.pl i poznaj szczegóły oferty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem Smart Renting jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1375 PLN netto dotyczy samochodu Jeep Renegade LIMITED Plug-In Hybrid 190 KM A6 4xe w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, wpłata własna 10% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Jeep.

Logo