Promocja

Jeep® Renegade od 720 zł netto/mies.
w wynajmie Smart Renting dla firm.

Innowacyjny design i nowe technologie.

Poznaj kultowy model zwrotnego i niezawodnego SUV-a. Zastosowane w nim technologie dodadzą Ci pewności na stromych i wymagających drogach. Stałą łączność ze światem i możliwość zdalnego zarządzania samochodem zapewni Ci pakiet usług Uconnect™.

Inteligentnie zaprojektowane wnętrze pozwoli Tobie i innym pasażerom w pełni doświadczać komfortu podróży. Tradycyjne wykończenie Jeepa inspirowane sportami ekstremalnymi, ergonomiczne fotele i uchwyt dla pasażera przypominają o off-roadowych korzeniach auta. Dbałość o detale, tak charakterystyczna dla marki, przejawia się w licznych udogodnieniach, takich jak półka na smartfona, port USB dla pasażerów z tyłu czy ukryte zaskakujące detale nawiązujące do historii i pochodzenia marki.

Najnowsze trendy połączone z kultowymi detalami sprawiają, że Jeep® Renegade przykuwa spojrzenia za każdym razem, gdy pojawi się na drodze. Charakterystyczny 7-szczelinowy grill, odświeżony pas przedni oraz oświetlenie Full LED, które zachwyca szczególnie po zmroku – wszystko to wpływa na piorunujące wrażenie, które na długo pozostawia po sobie Renegade.

W wersji przednionapędowej Jeep® Renegade oferuje aż 3 silniki do wyboru: turbodoładowane benzynowe o mocy 120 KM z 6-biegową skrzynią manualną oraz 150 KM z automatyczną skrzynią DDCT oraz wysokoprężny 1.6 MultiJet o mocy 130 KM połączony z 6-biegową skrzynią manualną. Wszystkie warianty silników, oprócz wysokich osiągów, zapewniają zmniejszoną emisję CO2, redukcję hałasu oraz obniżone zużycia paliwa.

Smart Renting to najnowszy program wynajmu dla firm. Dzięki przejrzystym warunkom oferty wartość wykupu Jeepa poznasz już w momencie zawarcia umowy, masz również możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy wynajmu.

• Okres wynajmu – 36 miesięcy
• 10% wpłaty własnej
• Limit 10 000 km rocznie
• Assistance i samochód zastępczy zawarte w racie
• Możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy

Nowy Jeep® Renegade w wynajmie Smart Renting od 720 zł netto/mies.

Wejdź na www.wynajem.jeep.pl i poznaj szczegóły oferty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem Smart Renting jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 720 PLN netto dotyczy samochodu Jeep Renegade LIMITED GSE T3 Turbo 120KM M6 w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, wpłata własna 10% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Jeep.

Logo